K A P S A M
Y A Z I L I M

Yükleniyor

SEO AJANSI

Seo Hizmeti İçin Doğru Adres; KAPSAM YAZILIM

Kapsam Yazılım, sizlere aradığınız kaliteyi sağlayacak seo hizmeti sunmaktadır. Uzman ve kendilerini sürekli yeniliklere hazır bulunduran ekibimiz ile web sitenizin gelişmesini mümkün hale getiriyoruz. Günümüzde sürekli artan teknolojiye birlikte internet kullanımı da oldukça artmıştır. Bunun sonucunda arama motorunda  aranılan kelimelerin üst sıralarda olması önem kazandı.


 

Web sitesi arama motorunda üst sıralarda olmak  kurumsal işletmeler de veya bireysel kullanımlar da  pek çok kişi tarafından önemsenen bir konudur. Arama motorunda üst sıralarda yer almak internet kullanıcılarının size ulaşmasını daha kolay hale getirmektedir. Bu kolay ulaşımı sağlamak için  seo hizmeti  bireysel ya da kurumsal boyutta destek vermektedir. Niçin Profesyonel Seo Hizmeti Almalısınız ?


 

SEO, Search Engine Optimization adının kısaltılmasıdır.  Arama Motoru Optimizasyonu şeklinde çevrilmektedir. Web siteleriniz için arama motorları adına yapılan bütün iyileştirme çalışmalarıdır. Özellikle ürün ve bilgi amaçlı kullanılan arama motorları, SEO özelliği sayesinde web sitelerinin ziyaretçi ve müşteri kaynağıdır. Arama Motoru  kullanan kişilerin özellikle ilk çıkan platformları ziyaret etmeleriyle zaman içerisinde bu sektör oluşmuştur.


 

SEO’da amaç, bazı anahtar kelimelerle sitenizin arama motorunda  üst sıralarda yer almasını sağlamak ve daha fazla ziyaretçi sayısına ulaştırmaktır. Ziyaret eden kişilerin kolay ve hızlı bir şekilde web sitenize ulaşmalarını hedefler. Bunun için profesyonel bir seo firması ile çalışmak sizi sektörünüzde yükseltir. Kapsam Yazılım olarak sahip olduğumuz tüm çalışmalarımız ile sizlere kapsamlı seo hizmetleri sunmaktayız.

 

Seo Hizmeti Sizi Üst Sıralarda Tutar!

Doğru firmalardan alacağınız SEO hizmeti sizlerin web platformu için büyük önem taşır. Şirketinizi ve sitenizi üst sıralara ulaştıracağı gibi yanlış SEO hizmeti alınması durumunda telafisi olmayan hatalara da  yol açabilir. Bundan dolayı SEO hizmeti seçiminde doğru güvenilir bir firmadan yardım almakta yarar vardır. Bu noktada Kapsam Yazılım olarak sektördeki öncü konumumuzla sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Verdiğimiz seo hizmeti sürecinde tüm aşamalardan haberdar edilerek, çalışmaların web sitenize kazandırdıklarını adım adım takip edebilirsiniz.

 

SEO Hizmeti sorumlulukları nelerdir?

 

 • Görevlerinin en önemlilerinden biri kaliteli ve kendine özgün içerikler üretebilmesidir.
 • İçerikleri sürekli güncel tutması.
 • Anahtar kelimeler doğru ve uygun şekilde belirlenmelidir.
 • Düzenli reklam kampanyaları oluşturabilmelidir.
 • Müşterinin hedef kitlesini ve pazarlama stratejisini analiz etmesi gerekir.
 • Yol haritası belirleme ve raporlama aşamaları gerçekleştirilmelidir.
 • Rakiplerin SEO çalışmaları araştırılmalı ve değerlendirmesi yapılmalıdır.
 • Web analitik araçlarını kullanarak istatistikleri yönetmesi gerekir.

 

Kurumsal Seo Hizmetleri

 

Teknik SEO Nedir?

Seo Hizmeti  çeşitleri işlemleri bir arada yürütmektedir. SEO hizmetine, ilk olarak platformun hedef kitlesi incelenerek ve analizi yapılarak başlanılır. Arama motorlarında hizmetlerinizle ve ürünlerinizle alakalı sayfaların sıralamalarına yönelik değerlendirme yapılır. Bununla birlikte teknik SEO maddeleri için yol haritası çıkarılır. Yapılan tüm analizlerle birlikte site içi SEO ile birlikte site dışı SEO hizmeti kapsamında hazırlamaktadır.

 

Site içi SEO Çalışmaları;

SEO hizmeti veren firmaların öncelikli görev tanımları içerisinde bulunur. Web platformlarındaki içerikleri düzenleyerek  arama motorlarına uyumlu hale getirmek için gereklidir. Web platformunun  kurulumundan, sayfalarda bulunan görsellere, metinlere ve eklentilere kadar birçok farklı unsuru göz önünde bulundururlar. Bunun sonucunda sitenin arama motorları açısından değeri ölçülür. Anahtar kelime araştırması yapılır. Böylece site haritası oluşturulmuş olur. SEO uyumlulukları incelenir.

Bunların yanı sıra  sizlere SEO Hizmeti sunan ekibimizin sorumlu olduğu alanlar:

 

 • Sayfadaki başlık etiketleri (H1. H2, H3 vs.).
 • Meta açıklamalarının düzenlenmesi.
 • Kaliteli içerik üretimi ve kontrolü.
 • Anahtar kelime yoğunluğunun belirlenmesi.
 • Site hızının kontrolü ve artırılması için çalışmalar yapılması.
 • Google algoritma güncellemelerinin takibi/ yeni algoritmalara uygun çalışmalar.
   

İçerik Optimizasyonu

 

Web platformunda gerçekleştirilen site içi SEO çalışmalarının planlanmasında kullanılan profesyonel araçların tamamı içerik optimizasyonu olarak adlandırılmaktadır. Bir internet sitesinin tüm sayfalarında bulunan içeriklerin, kullanıcı deneyimini artıracak şekilde düzenlenmesidir. Seo hizmeti tüm web siteleri için bir zorunluluktur. İçeriklerin SEO konusunda uzman metin yazarları tarafından oluşturulması dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Siz de site içi ve site dışı seo hizmetlerinden doğru bir şekilde yararlanmak için, web sitenize hak ettiği bakımı sağlamak için bizimle iletişime geçin. İşinizi şansa bırakmadan Kapsam Yazılım ile ayrıcalıklı seo hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Site Dış SEO Çalışmaları; 

 

Site içi Seo hizmetleri gibi site dışı Seo hizmetleri de aynı özenle profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Gerekli tenkitler yapıldıktan sonra web sitesine kaynaklık edebilecek güçlü ve kaliteli bağlantılara gereksinim duyulur. Seo hizmeti ne kadar kaliteli olursa web sitenizden o oranda verim alabilirsiniz.

Site dışı SEO çalışmaları sırasında web sitelerine referanslar satın alınabilir. Satın alma işlemi gerçekleştirilmeden site iyi analiz edilmelidir. İşinizle ve alanınızla ilgili olması tercih edilmelidir.

Burada asıl olan şey şudur: SEO danışmanı web sitesi haricinde de sitenin değerini/performansını artıracak SEO çalışmaları yapmaktadır.

Dış seo çalışmaları için Kapsam Yazılım bünyesinde verdiğimiz hizmetler:


 

 • Whatsapp ve Sosyal medya aracılığıyla yönlendirme trafiği sağlamak.
 • Dışarıdan link alımı.
 • Strateji ve anahtar kelimelerin bulunması.
 • SEO stratejilerini geliştirmek.
 • İçerik pazarlama çalışmaları.
 • Düzenli rapor hazırlamak.

 

Bizden Niçin Seo Hizmeti Almalısınız?

Kapsam Yazılım adıyla sektöre girdiğimiz günden bu yana en çok tercih edilen seo hizmetleri olarak kalite standartlarımızı daima en yukarıda tuttuk. Seo hizmetlerinde uzmanlık kazanmak için birkaç  yeteneğe ihtiyaç duyulur. Bunlar; teknik hâkimiyet, analitik gözlem, yaratıcılık ve takım oyuncusu olmaktır. Bunun için firmamızda  hizmet sunan ekiplerimiz uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

 

SEO danışmanı olabilmek için istenilen platformu başarılı bir şekilde yapabilmek için yaratıcılık çok önemlidir.Takım oyuncusu olmak bu konuda çok önemlidir. Çünkü herksin görsel ve matematiksel yaratıcılığı farklılık gösterebilmektedir. Gerekirse bir ekiple birlikte yapılması gereken işler olabilir. Aynı zamanda ikna etme gücünüz de sağlam olmalı.

Yine bu yeteneklerin yanında bazı karakteristik özelliklerinizin de bulunması gerekir.

 

Seo Fiyatları Nelerdir?

Seo danışmanı ücreti en çok merak edilen konular arasındadır. Kapsam Yazılım seo danışmanlığı ücreti, sitenizin ihtiyacına hangi bakımların yapılması gerektiğine bağlı olarak değişim göstermektedir. Her sitenin ihtiyaç alanları birbirinden farklılık gösterir. Bu kapsamda ilk etapta yaptığımız analizler doğrultusunda siteniz için gerekli çalışmalar tespit edilir. Seo içi ve seo dışı çalışmalarına yön verilir.

 

Doğru Seo Hizmeti Seçimi Size Daima Kazanç Sağlar!

Kapsam Yazılım sizlere kapsamlı bir hizmet alanı sunuyor. Web sitenizin en kaliteli işlemler ile güncel ve yenilikçi bir görünüme sahip olması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Öncellikle çalışmalarımız öncesinde ilk olarak web sitesinin hangi ihtiyaçlarının giderilmesi gerektiğini tespit ediyoruz.

Kapsam Yazılım olarak web sitenizin güncelliğini korurken aynı zamanda kendinizi yenilemenizi sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.