K A P S A M
Y A Z I L I M

Yükleniyor

GRAFİK TASARIM

Firmanızın tanıtım ve pazarlama yöntemlerine mi ihtiyacınız var? Kapsam Yazılım grafik tasarım noktasında profesyonel desteği ile sizlere bu alanda hizmet sunuyor. Firmamızla çalışarak, farkınızı ortaya koyarak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlayarak gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz.

Grafik tasarım; bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Grafik tasarımı, hayal gücünün, yeteneğin teknoloji sayesinde bizlere ulaştırmasıdır.

Profesyonel kişiler tarafından grafik tasarım yaptırmak istiyorsanız, Kapsam Yazılım sizler için kapsamlı bir hizmet alanı ve etkili çözümler üretmek için çalışıyor mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

 

Neden Grafik Tasarım Desteği Almalısınız? 

Grafik tasarımın amacı, doğru mesajı, doğru hedef kitleye, doğru şekilde ulaştırmaktır. Hayal gücünüze bağlı olarak aklınızda oluşan fikirleri tasarlayabilmenizi, dijital veya yazılı ortama aktarabilmenizi sağlar. Hedef kitleye ulaşmanın ve doğru mesajı vermenin en etkili yollarından biridir. Çünkü insanlar gördükleri yazılardan çok görselleri daha iyi hafızalarında tutarlar ve unutmazlar.Bu da sizin firmanızın daha iyi akılda kalmasını sağlayacaktır.

Kapsam Yazılım olarak anlatılmak istenen mesajı doğru şekilde yansıtmak ve hedef kitlenize ulaştırmak için deneyimli kadromuzla hizmete hazırız.

 

Kapsam Yazılım’ı Neden Tercih Etmeliyim?

Kapsam Yazılım, kurumsal profesyonellikte ve sistemli bir çalışma sistemine sahiptir. Çalışma süreci boyunca  tüm projelerde hedeflenen başarıya yönelik planlamalar yapılır. İlk baştaki önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kapsamlı bilgi akışının doğru sağlanmasıdır. Amacımız profesyonel boyutta talep edilen başarıyı yakalamak ve arzu edilen görünümü oluşturmaktır. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışma ekibimiz, Kapsam Yazılım bünyesinde kurumsal başarılarınızın artmasına yönelik çeşitli çalışmalar yürütürler. Bu nedenlerle Kapsam Yazılım’ı seçerek, siz de markanızı güçlü ve görünür hale getirebilirsiniz.

 

Bu Alanda Neler Yapıyorsunuz?

Kapsam Yazılım ekibi olarak modelleme ve çizim, dergi ve katalog tasarım, video tasarım, 3d tasarım, web site yönetimi ve tasarımı, sosyal medya yönetimi, özgün seo çalışması, reklam kampanyaları oluşturma, kurumsal tasarımlar ve logolar hazırlama alanlarında  faaliyetler yürütmekteyiz.

 

Grafik Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Projenin durumuna göre değişimler göstermektedir. Her projede istenilenlerin ve ulaşılmak istenen kitlenin farklılıklarından dolayı buna bağlı olarak projenin bitimi de farklılık gösterebilmektedir. Proje planlaması esnasında bu süreç net bir şeklide ortaya çıkacaktır.

 

Grafik Tasarım Nasıl Olmalı?

Grafik tasarımında dikkat etmemiz gereken en önemli etken firmanın ve logonun renklerine uyumlu bir planlama yapılmasıdır. Doğru yazı tipleri ve fontların kullanılmasıdır. Tasarıma başlamadan önce planlamanın doğru yapılması gerekmektedir. Destek ve çözümler için bize iletişim bölümümüz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Grafik Tasarımcılarının Çalışma Alanları

 

 • Reklam Ve Grafik Ajansları
 • Yapım Tasarımcısı (Televizyon, Tiyatro, Sinema)
 • Fotoğrafçı
 • Resim Öğretmeni
 • Reklam Sanat Yönetmenliği
 • Reklam Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Hazırlama İşlemleri
 • Marka Ve Stüdyo Uzmanlığı
 • Animatör
 • Sergi Tasarımcısı
 • Üst Düzey Çizim İhtiyaçları
 • İç ve Mekânsal Tasarım Uzmanlığı

 

Grafik Tasarım Fiyat Aralığı Nasıldır? 

Grafik tasarım fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin öncelikle bilmesi gereken sabit bir fiyatın olmamasıdır. Fiyatlar istenilen projelere göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için Kapsam Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.